fbpx

ESCOBAR / ESCAPE ROOM - THE ROOMS

ESCAPE ROOM je v preklade úniková izba, ktorá vám v časovom limite 70 minút prináša unikátny zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete! Predstavte si, že ste zamknutí v miestnosti, odkázaní len na racionálne uvažovanie a na pomoc svojich priateľov. Cieľom Escape room je spolupracovať, hľadať indície, riešiť najrôznejšie hlavolamy či zaujímavé hádanky a nakoniec tak uniknúť z miestnosti späť do reality! Každá úniková izba je jedinečná svojím príbehom, prevedením, mechanizmami a hádankami. Do ktorého z 13 svetov plných záhad sa so svojím tímom ponoríte?

Každá izba je vhodná pre deti aj dospelých. Rovnako si hru užijú kolegovia z práce alebo starí rodičia s vnúčatami.
Všetky témy sú pripravené v tomto duchu, teda okrem izby Jig-Saw kde je vstup možný od 15 rokov.

--------------

Vstúpte do teleportu a zažite dobrodružstvo svojho života. Cesta časom začína!

Divočina praveku, temnota stredoveku, vynálezy novoveku i žiara dychberúcej budúcnosti. Každá miestnosť v hre predstavuje úplne iný svet. Atmosféru období dotvárajú audiovizuálne efekty a krásne realistické kulisy. Obľúbená je pre hravé hádanky, logickosť a lineárnosť, vďaka čomu sa v nej zabavia aj menej skúsené tímy.

--------------

Zažite najväčší policajný zásah v dejinách Kolumbie a dostaňte členov nebezpečného kartelu Pabla Escobara.

Autentické prostredie Escobarovej vily, prázdne ulice Kolumbie v 80. rokoch a kancelária D.E.A, z ktorej riadite ako agenti váš prípad. Hravé mechanizmy preveria vašu šikovnosť a logické úlohy zas všímavosť a schopnosť myslieť v súvislostiach. Hra sa hrá nelineárne. vo viacerých miestnostiach naraz, preto je vhodná aj pre väčšie tímy. Patrí medzi najnáročnejšie izby.

Zvonárska 17, Košice
map
contact
phone
+421 948 378 395