fbpx

Reštart pobyt - Thermalpark Šírava

Thermalpark Šírava – nový „Vodný svet“ na Zemplínskej šírave. Na brehoch Zemplínskej šíravy – v katastri obce Kaluža v priebehu dvoch rokov vyrástol nový „Vodný svet“. Thermalpark Šírava bol oficiálne otvorený 15. júna 2014. Všetky bazény sú v kvalitnom nerezovom prevedení. Vo Vodnom svete sa nachádzajú tri hlavné bazény: vlnový a plavecký bazén, relaxačný bazén a masážny bazén, a pre deti do 5 rokov i detský bazén. Okrem bazénov sú pre návštevníkov pripravené aj ďalšie atrakcie, a to: dlhá šmýkačka, krátka šmýkačka, divoká rieka, hojdací záliv, detské ihrisko. K dispozícii je fínska, bylinková, infra a parná sauna s výnimočnými ceremoniálmi. Ľadopád, masážne sprchy, ochladzovacie vedro, nerezový ochladzovací bazén, Kneippov kúpeľ, či viacmiestny whirpool.

Reštart pobyt v sebe zahŕňa komfortné ubytovanie v 2-lôžkovej izbe (župan a papuče na izbe), bohaté raňajky formou raňajkového menu servírovaného na terase(v prípade nepriaznivého počasia bude stravovanie prebiehať na izbe) a 2x večeru na terase (v prípade nepriaznivého počasia bude stravovanie prebiehať na izbe). Vaše telo a myseľ uvoľní fľaša sektu na izbe, ranné a večerné cvičenie v prírode, suchá procedúra, bicykle a kolobežky (k dispozícii cyklistické mapy, turistické mapy). Letné večery môžete stráviť v altánku opekaním (drevo a suroviny je možné zabezpečiť). Samozrejmosťou je parkovisko a WI-FI pripojenie.

Cena už od 189 € pre 2 osoby
Cena nezahŕňa miestnu daň 0,70€/osoba/noc

Termín: podľa dostupnosti
Min. počet osôb: 2

Tipy na výlety:

- Viniansky hrad (nenáročná túraz obce Vinné , vhodná aj pre rodiny s deťmi)
- Zemplínska Šírava
- Partizánske zemľanky na Pirnagovom vrchu (trasu možno zvoliť priamo od hotela a vedie cez les smerom na Kyjovský prales)
- Kostolík na Senderove - nenáročná túra - odmenou je nádherný výhľad na Zemplínsku Šíravu a celé okolie)
- Klokočina (jazdecký areál štandardnej európskej úrovne; celoročná výučba jazdenia na koni)
- Morské oko - krásna turistika v prostredí Vihorlatského pralesa
- Beňatina - tyrkysové jazierko
- Ruská Bystrá - UNESCO drevený kostolík

Kaluža Kaluža 780, Kaluža
map