fbpx

Zemplín Veterán Rallye 2022

2022-06-23, 10:00:00 - 2022-06-26, 13:00:00
Zemplín

Obľúbené motoristické podujatie, ktoré okrem výstavy a rallye veteránov návštevníkom každoročne predstavuje rôzne zaujímavé lokality na území Zemplína, sa vracia na cesty Košického kraja.
Stretnutie veteránov a milovníkov vozidiel z roku 2005 prešlo vývojom, ktorý dnes môžeme považovať za inšpirujúci. Tento rok sa tešíme už na 16. ročník Zemplín veterán rally. A že nás toho čaká veľa. 4 dni, stovky kilometrov, niekoľko desiatok skvostných vyblískaných veteránov na dvoch a štyroch kolesách v žiari slnka na horúcom asfalte ciest Zemplína.

Začínajú už vo štvrtok na námestí osloboditeľov v Michalovciach, kde majitelia predstavia svoje poklady spolu so sprievodným programom a tvorivými workshopmi. V piatok naštartujú motory a vydajú sa na spanilú jazdu dolným Zemplínom do Trebišova. V sobotu ich čaká vínna cesta až do Sobraniec. V nedeľu zakončia svoju jazdu slávnostným okruhom okolo Zemplínskej šíravy za grófkou Sztáray.

Popri tom samozrejme nezabudli aj na pestrý sprievodný program plný vystúpení a koncertov, populárnych aj folklórnych skupín, zábavnými aktivitami pre mladších a taktiež prezentáciu zaujímavostí a krás regiónu Zemplín.

Viac info na stránke
https://www.terraincognita.sk/23-26-jun-2022-zemplin-veteran-rallye/