fbpx

Letný raj pod Guglom - Penzión pod Guglom

Nemôžete ísť tento rok k moru? Nevadí. Doprajte si zaslúžený oddych od varenia, učenia s deťmi či od práce z domu a príďte sa nadýchať čerstvého vzduchu sem k nám do raja. Ponúkame Vám jedinečný pobytový balík Letný raj POD GUGLOM, ktorý ulahodí duši aj telu. Atmosféra v okolí penziónu Vás pohltí. Ticho, pokoj, očarujúca príroda, jaskyne a priehrada v blízkosti to všetko Vám poskytne Slovenský raj počas Vašej dovolenky. Na dosah je množstvo turistických trás, ktoré Vás zavedú do roklín a tiesňav, na krásne vyhliadky, k pamiatkam UNESCO.

Po aktívne strávenom dni je možné využiť naše netradičné záhradné privátne wellness alebo vonkajší bazén. Vychutnať si drink vo dvojici alebo v kruhu najbližšej rodiny vo vírivke priamo pod hviezdnou oblohou, okúsiť pobyt v originálnej fínskej sudovej saune a ochladiť sa v kadi s trojstupňovou vodou nemôže každý. Relaxovať v kúpacej kadi s bylinkami a vonnými olejmi, alebo sa prejsť bosou nohou po netradičnom masážnom chodníku? Čaká Vás maximálne súkromie bez kontaktu s inými hosťami a za dodržania mimoriadnych hygienických opatrení.

Leto v raji POD GUGLOM zahŕňa okrem ubytovania v útulne zariadených dvojposteľových izbách, rodinných suitách alebo apartmánoch aj výbornú domácu kuchyňu formou polpenzie. Raňajky možnosť výberu z bufetových stolov, alebo piknikového koša a večere 3-chodové menu. K tomu Vám ešte pribalíme aj jeden vstup do wellness v závislosti od dĺžky pobytu. Neváhajte kapacity sa rýchlo míňajú. Nie je potrebné ísť ďaleko za ideálnou dovolenkou, pokiaľ viete kam vyraziť!

Cena od 46 €/dospelá osoba/noc
Cena od 35 €/dieťa (3 - 12rokov)/noc
Zahŕňa ubytovanie, polpenziu a 1 x 90 min vstup do wellness pre 1 osobu v závislosti od počtu nocí

Termín: júl a august
Min. počet osôb: 2 osoby na minimálne 2 noci

Tipy na výlety:

- priehrada Palcmanská máša
- vstup do najkratšej rokliny Slovenského raj - Zejmarskej rokliny
- planina Geravy
- Stratenská píla
- výstup na Havraniu Skalu
- Dobšinská Ľadová jaskyňa
- Ochtinská aragonitová jaskyňa
- kaštieľ Betliar
- Spišská Nová Ves – ZOO, výstup na vežu

Prostredný Hámor 389, Mlynky
Karte