fbpx

Turisticko-vzdelávacie exkurzie Krížom-Krasom - EduTrek Slovakia

EduTrek Slovakia organizuje turisticko-vzdelávacie exkurzie Krížom-Krasom v Národnom parku Slovenský kras na planinách Plešivecká, Borčianska, Zádielska, Jasovská, Silická, Horný vrch, Dolný vrch a Koniar, v Zádielskej tiesňave a Kamenianskom krase pre verejnosť, turistické kluby, školy, environmentálne krúžky, jednotlivcov i skupiny aj mimo turistických trás.

Návštevníci sa vydajú s nami jedinečnou, bizarnou a malebnou krajinou Slovenského krasu - aj tam, kde noha bežného turistu nevstúpi. Vypočujú si príbehy krasovej krajiny, poznajú faunistické a floristické zvláštnosti, historické i prehistorické pamiatky, jaskyne a ich objaviteľov. Zoznámia sa s miestami a zaujímavosťami, ktoré bežným turistom ostávajú nepoznané. Exkurzia trvá cca 5 hodín voľným tempom, doprava na miesto stretnutia vlastná.

Trasy môžu byť turisticky náročnejšie. Dôležitá je vhodná turistická obuv, optimálny prísun nesladených tekutín, pršiplášť. Prosíme nebrať so sebou psy. Nevhodné pre deti do 13 rokov. Akýkoľvek zber lesných plodov a rastlín, odchyt živočíchov je v národnom parku zakázaný. Účasť na vlastnú zodpovednosť.

Trasy môžu byť turisticky náročnejšie. Nevhodné pre deti do 13 rokov.
Prosíme nebrať so sebou psy. Účasť na vlastnú zodpovednosť.
Cena: 10 € dospelí, 5 € študenti a seniori.
Skupinám ponúkame možnosť vybrať si trasu a dohodnúť termín.

Karte