fbpx
Lesná sauna Kadlubek, Harichovce

Ambasádori Kraja sveta: Na cestách s Nikou

Ak túžite zanechať každodenné starosti doma a vychutnať si wellness v prírode, Sauna Kadlubek v Harichovciach je najlepšia voľba. Sauna sa nachádza priamo v krásnom prostredí, kde ten jediné, čo bude počuť je štebotanie váčikov.

Informácie o trase a lokalite

 

Vhodné pre deti

ÁNO

Značená trasa

ÁNO

Stravovacie zariadenie

ÁNO
Maringotka Coffee
(15 – 20 min. od sauny)

Náročnosť trasy

ĽAHKÁ

 

Cesta k saune z parkoviska priamo v obci je veľmi jednoduchá. Zaparkujete priamo v obci Harichovce pri kostole a odtiaľ po cyklistickom chodníku, smerom na Iliašovce. K saune vás budú sprevádzať smerové šípky. Približne v polovici cesty, po cca jednom kilometri, zabočíte na poľnú cestu, ktorá vás zavedie priamo k saune. Ak budete mať šťastie, narazíte na koníky, ktoré vám tiež spríjemnia prechádzku k saune. Celková cesta trvá cca 15 minút.

Saunovanie má mnoho výhod môže znížiť hladinu stresových hormónov, ako je napríklad kortizol. To môže viesť k lepšiemu pocitu pokoja a relaxácie. Príjemnú atmosféru a uvoľnenie vám navodí aj zvuk praskajúceho dreva, ktorý si vychutnáte vďaka krbu pri saunovaní.

Zrelaxovaní po saunovaní, si môžete užiť okolitú prírodu, taktiež môžete absolvovať cyklotúru na harichovskom cyklochodníku, ktorý sa tiahne od Embraca (SNV) až po dedinku Iliašovce. 

Dopravná dostupnosť

 

Parkovanie

ÁNO
(Zobraziť na mape)

Autobusová zastávka

ÁNO
(Zobraziť na mape)

Vlaková zastávka

ÁNO
(Zobraziť na mape)

 

 

 

Viac inšpirácií nájdete na sociálnej sieti Instagram a účte @nacestachsnikou.