fbpx
#ZIMUJEM v Košickom kraji, a preto HRÁM s Košice Región Turizmus

Užívate si zimu v Košickom kraji? Využite to a hrajte s nami o skvelú kamerovú techniku, ktorú ocenia nielen fotografi, cestovatelia, ale aj športovci! 

Stačí si zapamätať len jedno heslo, a tým je hashtag #ZIMUJEM. 

Následne ním označíte vaše fotografie alebo videá, zverejníte ich na vašom instagramovom profile a ste v hre! JEDNODUCHÉ.

KDE A AKO SA DÁ ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

Súťaž #ZIMUJEM prebieha výlučne na sociálnej sieti Instagram. Všetky fotografie alebo videá, ktoré sú označené hashtagom #ZIMUJEM a súčasne je známa aj lokalita (v ktorej je daná fotografia/video spravené) budú zaradené do súťaže. POZOR! Váš instagramový profil musí byť verejný, inak vaše pridané príspevky nebudú viditeľné a nebudú ani zaradené do súťaže. 

Jedna osoba sa do súťaže môže zapojiť viackrát. Ako?…. Stačí publikovať viac fotografií/videí z rôznych aktivít a lokalít a označiť ich hashtagom #ZIMUJEM. Viac pridaných príspevkov vám prinesie väčšiu šancu na výhru. 

Súťaž prebieha od 1. februára do 31. marca, a to znamená, že celé dva mesiace môžete pridávať fotografie na váš Instagram s hashtagom #ZIMUJEM a súťažiť tak o zaujímavé ceny. 

ČO MÔŽETE VYHRAŤ? 

Hlavnou cenou v súťaži je kamera GoPro HERO7 White, ktorá je stvorená pre akékoľvek dobrodružstvo,

  • ponúka Full HD video pri 60fps, 10 megapixelové fotografie,
  • točí nádherné Full HD video. Dokáže tiež nahrávať jedinečné časozberné videá, aj dlhšia aktivita sa premení na pútavý zážitok,
  • točí hladké video či už idete na motorke, lyžiach, bicykli, alebo prežívate iný zážitok,
  • točí videá aj pod vodou – vodotesná do hĺbky 10 metrov.

Druhá cena v súťaži je cestovateľská ultraľahká kamera Dji Osmo Pocket so stabilizátorom sa stane vaším najobľúbenejším spoločníkom na cestách,

  • presne sa prispôsobí vašim pohybom a natočí skutočne kvalitné zábery, 
  • dokáže zhotoviť fotografické snímky v rozlíšení 12 Mpx a video v rozlíšení 4K / 60fps,
  • disponuje vstavanou dotykovou obrazovkou,
  • batéria výdrž nabitá až 140 min.

KTO SA STANE VÍŤAZOM?

Všetky fotografie a videá z Košického kraja označené hashtagom #ZIMUJEM budú zaradené do súťaže, ktorých následne organizátor vyberie 10 najlepších, ktoré sa dostanú do užšieho výberu. TOP 10 fotografií alebo videí bude následne zverejnených a bude možné za ne hlasovať. Príspevky s najvyšším počtom hlasov vyhrávajú. 

Teraz už len stačí poriadne zimovať, fotiť a nezabudnúť na hashtag #ZIMUJEM!

Celé podmienky súťaže nájdete tu: https://bit.ly/31pxGMN 

Za skvelými zimnými zážitkami vás z Košíc odvezie Zimný ľadový expres. Mimoriadny turistický vlak premáva každú sobotu počas mesiaca február na trase Košice – Dobšinská ľadová jaskyňa a späť. Všetci cestujúci môžu využiť exkluzívne zľavy na skipassy v lyžiarskych strediskách po trase vlaku. Tohtoročnou novinkou je sprevádzaná skupinová turistika a nordic walking.