fbpx

PIANO BEST COVERS

Sunday 29/01/23, 19:00:00 - 21:00:00
Košice

Na scéne Štátnej filharmónie Košice zaznejú hity svetovej hudby, ktoré si získali srdcia miliónov ľudí na celom svete. Špeciálne pre tento koncert bol pripravený rozsiahly program najznámejších skladieb z repertoáru: Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Coldplay, Lady Gaga, Michael Jackson, George Michael, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Hans Zimmer, Nino Rota a mnoho ďalších hudobných legiend.

Pripravili sme pre vás špeciálny program "Piano & Sax", v ktorom niektoré klavírne aranžmány doplní lyrický zvuk saxofónu. Svetové hity v podaní klavíra a saxofónu nenechajú nikoho ľahostajným a vytvoria jedinečnú atmosféru.
Sólistom koncertu bude známy poľský klavirista Lukash Shubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku. Vystúpil na koncerte Coldplay na Národnom štadióne vo Varšave; na koncerte Guns N'Roses na štadióne Energa v Gdansku; na koncerte Depeche Mode na Národnom štadióne vo Varšave; v Hale Koszyki vo Varšave; v Sky Tower vo Vroclave; a rockových koncertoch so Sliezskou filharmóniou. Na koncerte ho bude sprevádzať poľský saxofonista Kacper Gwiazda.

Vstupenky si môžete zakúpiť na Ticketportal.sk