fbpx

ESCAPE ROOM - THE ROOMS

24 ZÁŽITKOV NA JEDNOM MIESTE!

ESCAPE ROOM je v preklade úniková izba, ktorá vám v časovom limite 70 minút prináša unikátny zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete! Predstavte si, že ste zamknutí v miestnosti, odkázaní len na racionálne uvažovanie a na pomoc svojich priateľov. Cieľom Escape room je spolupracovať, hľadať indície, riešiť najrôznejšie hlavolamy či zaujímavé hádanky a nakoniec tak uniknúť z miestnosti späť do reality! Každá úniková izba je jedinečná svojím príbehom, prevedením, mechanizmami a hádankami. Do ktorého z 13 svetov plných záhad sa so svojím tímom ponoríte?

Každá izba je vhodná pre deti aj dospelých. Rovnako si hru užijú kolegovia z práce alebo starí rodičia s vnúčatami.
Všetky témy sú pripravené v tomto duchu, teda okrem izby Jig-Saw kde je vstup možný od 15 rokov.

--------------

Odvážite sa vkročiť do hrobky faraóna Tutanchamona a odhaliť tajomstvá, ktoré ukrýva?

História starovekého Egypta, autentické prostredie faraónovej hrobky, steny plné hieroglifov, ktoré čakajú na rozšiforvanie a brodenie sa v piesku. Kombináciou starodávnych hlavolamov s novodobými mechanizmami vznikla naša prvá úniková izba Tutanchamon, ktorú si užijú aj tímy tvorené z nováčikov alebo detí.

--------------

Jigsaw vás uniesol a vy máte posledných 70 minút na únik z jeho zajatia. Žiť alebo zomrieť. Čo si vyberiete?

Hororová escape room, kde si môžete priamo na mieste vybrať z viacerých verzií hry. Od ľahkej bez uväznenia a so svetlom, až za úplnej tmy, len s baterkami a vašou prvou úlohou bude vyslobodiť sa z pripútania. V tejto hre musia byť minimálne štyria hráči a každý musí mať 15+ rokov. Strašidelné prostredie laboratória únoscu Jig-Sawa má pre vás nachystaných veľa úloh a zakódovaných zámkov čakajúcich na rozlúštenie.

--------------

Alžbetina 41, Košice
map
virtual tour
contact
phone
+421 948 378 395