fbpx
Wellness and Relaxation

Sauna pri slovenskom mori (Sauna na Zemplínskej šírave)

Medvedia hora, obľúbené letné stredisko na Zemplínskej šírave, predstavuje nový projekt „Sauna pri slovenskom mori“, ktorý reaguje na rastúci záujem o zdravý životný štýl, relax, ale aj otužovanie.

Novo vybudovaná sauna je vykurovaná len pieckou na drevo, a teda jej právom patrí nálepka ekologická a energeticky nezávislá. Návštevníci si počas pobytu v nej môžu drevo do piecky prihodiť aj sami podľa vlastnej teplotnej preferencie a oddýchnuť si pri zvukoch praskajúceho dreva.

Pre tých, ktorí obľubujú relax po saunovaní, je pripravená oddychová časť s dvomi drevenými ležadlami a pre tých, ktorí majú radi prudšie schladenie v studenej vode, sú len na pár krokov vzdialené vody Zemplínskej šíravy.

Prevádzka sauny je v súlade s otváracou dobou penziónu Anima a je prístupná nielen pre jeho návštevníkov, ale aj pre širokú verejnosť. Sauna sa prenajíma v celku, či už pre jednotlivca, alebo pre skupiny 6 až 8 osôb.

Medvedia hora s upravenou štrkovou plážou, ako jedno zo stredísk Zemplínskej šíravy, je vyhľadávaným miestom nielen v lete, ale aj v iných ročných obdobiach. Ubytovanie je možné v autokempingu vo vlastnom stane, karavane, alebo v penzióne Anima. Od jesene do jari tu stretnete aj množstvo ľudí, ktorí podporujú budovanie svojej imunity otužovaním sa vo vodách slovenského mora.

Medvedia Hora, Vinné - Medvedia hora
map