fbpx
Cestovateľka Crazy Sexy Fun Traveler blogovala o UNESCO…

Blogerka a cestovateľka Alex Kováčová alias Crazy Sexy Fun Traveler precestovala veľký kus sveta. Užila si slnkom zaplavené pláže s tyrkysovou vodou ako z katalógov, ale aj vyhľadávané pulzujúce veľkomestá. Alex je rodená východniarka, a keď už precestovala celý svet, povedala si, že by nebolo zlé urobiť si výlet na rodnej hrude. Inšpirovala sa Košickým regiónom, v ktorom je UNESCO NA DOSAH a rozhodla sa popozerať si viaceré lokality a pamiatky zapísané na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Blogerka, ktorú na Facebooku, Instagrame a jej blogu sledujú desaťtisíce fanúšikov z celého sveta, bola očarená Slovenským rajom, jaskyňami, ale aj Spišským hradom, malebným dreveným kostolom v Ruskej Bystrej a zastavila sa aj pri Morskom oku. Dokonca sa vykúpala v Beňatine.

Ak chcete vidieť, ako krásy Košického kraja a východného Slovenska ukázala celému svetu, vyberte si spomedzi nasledujúcich odkazov:

10 reasons why Thermalpark Šírava wellness is my favourite wellness in Eastern Slovakia

Easy hiking Zejmarska gorge in Slovak Paradise

5 things to do in Slovak Paradise Slovakia

15 things you need to do before you visit Dobšinská Ice Cave Slovakia

Visit Spiš Castle Slovakia – 30 things you need to know about this majestic castle

4 things to do in Spišské Podhradie Slovakia

20 things to know about UNESCO Žehra church – Church of holy spirit Žehra Slovakia

Krasnohorska cave – the most adventurous cave in Slovakia

5 reasons to visit lake Morské oko

Unesco wooden church Ruská Bystrá in Eastern Slovakia

Denník PRAVDA publikoval článok s názvom Tipy siedmich známych slovenských travel blogerov: Kam v lete za dobrodružstvom?, nechýbal ani tip Alex Kováčovej alias Crazy Sexy Fun Traveler, ktorá si vybrala Krásnohorskú jaskyňu zapísanú do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.