fbpx
Letná prázdninová súťaž so Šťastíkom

Zábavnú letnú prázdninovú súťaž s názvom Šťatíkova cesta za poznaním a dobrodružstvom vám prináša Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš s finančnou podporou spoločnosti Embraco Slovakia, s. r. o., zo Spišskej Novej Vsi.

Tí, čo prejdú celú Šťastíkovu cestu, budú zaradení do žrebovania o zaujímavé ceny ako napr. víkendový pobyt v rekreačnom stredisku Porač Park, voľné vstupy do ZOO v Spišskej Novej Vsi či lanového parku, vecné ceny a mnoho ďalších. Všetky ceny budú zverejnené na weboch OOCR www.vraji.sk a www.spis-region.sk najneskôr do 31. 7. 2016.

Úlohou súťažiacich je absolvovať 7 súťažných stanovíšť, ako napr. vystúpiť na najvyššiu slovenskú kostolnú vežu v Spišskej Novej Vsi, odfotiť sa na Tomášovskom výhľade v Slovenskom raji, odhaliť záhadu v kaštieli v Markušovciach, či splniť úlohy na farme na Samelovej lúke. Na každom stanovišti čaká deti zaujímavá výzva. Ak sa im podarí zadanie splniť, získavajú pečiatku. Na postup do záverečného žrebovania potrebujú nazbierať 7 pečiatok. V prípade, že im bude jedna chýbať, vymaľovaním obrázka Šťastíka na súťažnom letáku získavajú žolíka ako náhradu za ňu. Po splnení úloh môžu vyplnený súťažný leták odovzdať na ktoromkoľvek súťažnom stanovišti alebo ho poslať poštou na adresu: OOCR Slovenský raj & Spiš, Nábrežie Hornádu 14, 052 01 Spišská Nová Ves v obálke označenej heslom „Letná súťaž“ najneskôr do 5. 9. 2016.

Súťaž trvá od 18. 7. do 31. 8. 2016. Súťažné letáky sú v tlačenej podobe k dispozícii na všetkých súťažných stanovištiach. Je tiež možné si ich stiahnuť v elektronickej podobe na weboch OOCR a zbierať pečiatky do vytlačenej kópie. Výhercovia budú vyžrebovaní dňa 9. 9. 2016 a výsledky budú zverejnené na už spomínaných weboch OOCR.

„Vydajte sa po stopách Šťastíka, zažite rozprávkové leto na Spiši a spoznajte dovolenkový raj!“