fbpx
Tokajské domčeky v korunách stromov

Ambasádori Kraja sveta: Na cestách s Nikou

Vymeniť bežné ubytovanie za niečo nové bola najlepšia voľba za posledné obdobie. 

Tak netradičné ubytovanie v tak tradičnej Tokajskej oblasti. To vám ponúka ubytovanie Treetop Village and Camping Malá Bara – vytvorená z piatich útulných domčekov spojených lanovými mostíkmi, ktoré sú pomenované podľa odrôd vína z tejto oblasti – Muškát žltý, Furmint, Lipovina, Zeta a Kabar. Bol to skvelý nápad, ktorý ulahodí každému človeku, a ja som nebola výnimkou!

Zlatý poklad ubytovania v tokajskom regióne. Niet pochýb! Uznajme, že už ako deti sme chceli domčeky na stromoch. Tak prečo si nesplniť malý sen a ubytovať sa v objatí korún stromov?

Informácie o trase a lokalite

 

Vhodné pre deti

ÁNO

Značená trasa

ÁNO

Stravovacie zariadenie

ÁNO V DEDINE

   

 

Myslím si, že môj úsmev hovorí sám za seba o tom, čo som cítila. To, ako je vytvorená táto dedinka v korunách stromov, s jednoduchosťou a krásou, je ozaj niečo nádherné. Dať si pohár vína na terase priamo od majiteľa, či vychutnať si raňajky v chatke a večer dopriať wellness zážitok je to, čo som už dlho potrebovala.

Pohrávala som sa s myšlienkou, prečo sa hnať za takzvaným drahým luxusným hotelom, keď som hľadala luxus pre moju dušu. Nájsť miesto, kde by ma nestretával na každom kroku hluk ani nič, čo by ma vyrušovalo. Iba jedinečný pocit, kde počujete štebot vtákov či šuchot lístia. Chcete to zažiť aj Vy? Tak už viete, kam vyraziť najbližšie! Do Campingu Malá Bara.

Myslím si, že mi dáte za pravdu, že to čo občas naše telo a duša potrebuje, je práve tento „luxus“.

Jedli ste už niekedy na strome? A ešte k tomu takto kráľovsky? Všetko, to čo k vínku patrí sme si vychutnali naplno s krásnym výhľadom na okolitú prírodu tohto netradičného kempingu.

To, že sa dá v týchto domčekoch na “stračích nôžkach” ubytovať a výborne občerstviť je skvelé, no možnosť wellnessu nás tiež veľmi milo prekvapila, hoci v čase nášho výletu ešte nebol spustený. Musí to tam byť fantastické!

Voľný čas viete využiť aj v samotnom areáli, kde máte mini ZOO, alebo sa môžete vybrať do vedľajších dedín, a pozrieť si vyhliadkovú vežu v Malej Tŕni, či kaštieľ v Borši. Nápadom sa medze nekladú! Oblasť ponúka mnoho zaujímavých atrakcií. 

Presvedčila som aj Vás o tomto štýle ubytovania? Vyskúšate tieto exkluzívne domčeky v korunách stromov?

Parkovanie a verejná doprava

Parkovisko priamo v areáli kempingu Malá Bara.

Viac sa o tomto mieste dozviete na: https://www.campingmalabara.sk/

Dopravná dostupnosť

 

Parkovanie

ÁNO
(Zobraziť na mape)

Autobusová zastávka

ÁNO
(Zobraziť na mape)

Vlaková zastávka

NIE
(Zobraziť na mape)

   

 

Viac inšpirácií nájdete na sociálnej sieti Instagram a účte @nacestachsnikou.