fbpx
Rozmaznávanie tela a duše

ČAROVNÉ MIESTA ODDYCHU

V lone malebnej prírody, plnej voňavých jedlí a smrekov. Klimatické Kúpele Štós, primárne zamerané na liečbu dýchacích ciest, sú známe aj svojou unikátnou speleoterapiou v blízkej Jasovskej jaskyni. Kúpele majú v tejto liečbe dlhodobú tradíciu s veľmi dobrými liečebnými výsledkami. Pobyt v Kúpeľoch Štós je spríjemnený aj vďaka vitálnemu vodnému svetu, ktorý poteší dušu a telo.

Z KONSKÉHO CHRBTA JE SVET KRAJŠÍ

A príjemný určite nie je len výhľad na okolie, ale aj pobyt na čerstvom vzduchu, dôverný kontakt človeka a zvieraťa či mimovoľné vyformovanie postavy. Spoznajte s nami, čím všetkým vás môžu kone obohatiť. Klusať či cválať malebnou krajinou a vychutnávať si rozhľad z konského sedla v zime aj v lete znamená objaviť úplne nový rozmer. Jazdecká turistika, výučba jazdy, vychádzky na koni, hipoterapia a ďalšie možnosti zaručujú aktívny oddych na mnohých miestach regiónu.

AKO NA DIVOKOM ZÁPADE

Zažite pravú westernovú atmosféru. Môžete si zajazdiť na koni ako skutoční kovboji, vyskúšať strelnicu, zabaviť sa pri aquazorbingu, alebo sa len tak túlať po krásnej prírode.