fbpx

COMPACT Skydive & Flying | POŽIČOVŇA OBLOHY

Za pamiatkami na krídlach legendy

Vyhliadkový let na tomto historickom lietadle Antonov AN-2 ponúkne jedinečný pohľad na krajinu, a to najmä na kultúrne a prírodné dedičstvo spišského regiónu. Tento jednomotorový vzperový dvojplošník určený pre dvojčlennú posádku a 12 cestujúcich sa momentálne využíva na rôzne účely na celom svete. Viacúčelové lietadlo kategórie Antonov bolo vyvinuté počas 2. svetovej vojny v Sovietskom zväze. Stroj je tiež známy aj pod prezývkou „Andula“. Tento zážitok prepája históriu medzi oblohou a zemou a prináša silnú emóciu svojho druhu - Letiaca legenda po stopách pamiatok. Účastníci letu si môžu vychutnať krásy regiónu z perspektívy, ktorú bežne nevidia, a získať nezabudnuteľné zážitky vďaka skúseným profesionálom zo spoločnosti Compact Sky & Flying. Vďaka slúchadlám sú pasažieri počas letu v spojení s pilotom a počúvajú výklad o spišských pamiatkach, ponad ktoré letia. V lietadle sú umiestnené aj GoPro kamery pre uchovanie nezabudnuteľnej spomienky z letu.

Cena palubnej vstupenky na leteckú atrakciu: 29 €/osoba

Zážitkový výLET COMPACT Skydive & Flying

Darujte sebe alebo svojim blízkym tento netradičný, jedinečný a nezabudnuteľný výLET na krídlach COMPACT Flying. Náš VIPER SD 4 - moderné celokovové dvojmiestne športové lietadlo Vás prekvapí svojim zovňajškom, ale predovšetkým svojimi letovými vlastnosťami. S ľahkosťou Vás prevedieme po všetkých kútoch nášho malebného kraja a keďže je to dolnoplošník, ponúkneme Vám krásny výhľad z presklenej kabíny a neobyčajný zážitok z tejto lietadlovej vyhliadky.

Či už sa rozhodnete pre romantický let ponad Tisícročnú kaplnku Sans Souci, historickú Levoču, Mariánsku horu - známe pútnické miesto, ktoré navštívil aj pápež Ján Pavol II. (UNESCO), Spišský hrad, uchváti Vás prelet ponad naše skvosty Letohrádok Dardanely v Markušovciach, unikátne šošovkovité námestie alebo najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku (87 m) alebo dáte prednosť podmaňujúcim, očarujúcim končiarom dych vyrážajúcich Vysokých Tatier zažijete nezabudnuteľný pocit z výLETU na krídlach COMPACT Flying. Rovnako sa môžete stať na chvíľu pilotom a splniť si svoj sen o lietaní. Pohodlne sa usaďte, všetky starosti nechajte na zemi a nechajte sa uniesť nádherou slovenskej krajiny

Vyberte si z ponuky výLETOV pre 1 osobu z lietadla Viper SD4 slovenského výrobcu alebo pre 1-3 osoby z lietadla Cessna 182. Minimálne dĺžka letu je 20 minút. Štartujeme zo športového letiska Spišská Nová Ves.

Tandemový zoskok z lietadla

Splňte si svoj sen a zažite tandemový zoskok s padákom z výšky 3000 m. Čaká vás 20-minútový let s nádherným výhľadom na Slovenský raj, majestátne Vysoké Tatry, historickú Levoču a Spišský hrad. Vo výške 3000 m príde vytúžený moment a nasleduje poriadna dávka adrenalínu v podobe 35-sekundového voľného pádu rýchlosťou 200km/h. Po otvorení padáku zažijete totálny pocit uvoľnenia. Po pristáti čakajte záplavu endorfínov.

Tandemový zoskok z výšky 3000 m z lietadla skáčeme v týchto lokalitách:
• Slovenský raj (letisko Spišská Nová Ves)
• Košice (športové letisko Bidovce)
• Liptov (letisko Lisková)
• Prešov (letisko Ražňany)

Tandemový zoskok z výšky 4000 m z vrtuľníka
Letisko Spišská Nová Ves

Termín: apríl - november

Letecká 37, Spišská Nová Ves
map